Kadınlar için Sosyal İnovasyon ve Girişimcilik Eğitimi başlıyor

Sosyal Bilimlerde Kadınlar için Sosyal İnovasyon ve Girişimcilik Eğitimi başlıyor! Sosyal bilimler alanında ilerlemek isteyen, yenilikçi fikirleri ve projeleriyle topluma katkıda bulunmayı hedefleyen kadınlar için özel olarak hazırladığımız eğitime başvurmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. 🌐 Neler Öğreneceksiniz? • Sosyal inovasyonun temelleri: Toplumsal sorunlara yaratıcı çözümler geliştirmek. • Girişimcilik becerileri: İş fikirlerinizi gerçeğe dönüştürme yolları. • Etkili proje yazma teknikleri: Projelerinizi fonlayacak kaynakları nasıl bulacağınızı ve başvuracağınızı öğrenin. 💡 Kimler Katılmalı? • Sosyal bilimler alanında çalışan veya bu alana ilgi duyan kadınlar. • Toplumsal değişime katkıda bulunmak isteyen yenilikçi kadın girişimciler. • Kariyerlerine yeni bir yön vermek ve kendi işlerini kurmak isteyen kadınlar.

Blender 3D Modelleme Eğitimleri Başlıyor

ASSİM Teknoloji Merkezi'nde Blender 3D Modelleme eğitimi için başvurular başladı. Başvuru kontenjanla sınırlıdır

Robotik – kodlama eğitimleri başladı

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin yenilik, biliş ve girişim destekleme merkezi Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri’nde (ASSİM) robotik-kodlama eğitimleri başladı.

ROBOTİK KODLAMA

Yaz dönemi Robotik Kodlama Eğitim ASSİM Teknoloji Merkezi'nde başlıyor!

Muratpaşa geleceğe hazırlıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezlerinde (ASSİM) yer alan teknoloji merkezi, dijital oyun endüstrisi, yazılım ve görsel tasarım sektöründe yer almak isteyen gençlerle büyüyor. Yaz dönemi kurslarında gençler, uzman gönüllü yazılımcılarla çalışıyor.

4. İş Fikri Başvuruları Devam Ediyor

Muratpaşa Belediyesi’nin yenilik, buluş ve girişim destekleme merkezi ASSİM İnovasyon’un, 63 bin lira ödüllü 4. İş Fikri Yarışması’nda başvuru süresi 18 Mayıs’a kadar uzatıldı.

Muratpaşa İnovasyon Günleri 4. İş Fikri Yarışması Başlıyor

Ödüller, girişimcilik eğitimleri, iş fikri geliştirme destekleri bu programda seni bekliyor!