DigyGlobal Yazılım ve Teknoloji: 

Otel, Restorant, Bar ve Spa işletmeleri için yazılım ve içeriği birlikte sunan çözümler sunmaktadır. Yazılımlarında kullanıcının ihtiyacı olan içeriği profesyonel olarak veri bankasında önceden hazırlayarak, kullanıcının ihtiyacı olan bilgiyi seçmesi ve kullanmaya başlamasını sağlamaktadır.

Web sitesi için tıklayın
TurkishWithNadi Yazılım&Bilişim: 

TurkishWithNadi yazılımı Türkçe öğretme metodlarını interaktif web tabanlı yazılımlar üzerinden bütün dünyaya ulaştırmak amacıyla kurulmuş yazılım, bilişim ve içerik şirketidir.

Web sitesi için tıklayın
Sunday Kits&Robotics: 

Sunday Kits & Robotics ekibi orta-uzun vadede yenilikçi robotik teknolojiler geliştirmekte, bu alanda Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markası olma hedefiyle ilerlemektedir. Özellikle uluslararası pazara hitap eden eğitici elektronik kitler ve sunmakta olduğu teknoloji tabanlı eğitimler başlıca çalışmaları arasındadır. Ayrıca “Elektrik Dağıtımı ve Savunma Sanayi”ne yönelik Ar-Ge projeleri gerçekleştirmekte, ulusal&uluslararası firmalara yeni ürün geliştirme ve mevcut ürünlerindeki elektronik altyapıların iyileştirilmesi ve yerlileştirilmesi konularında destek vermektedir.

Web sitesi için tıklayın
Pronerji Ar-Ge Danışmanlık: 

Elektrik dağıtım teknolojisi, iletim teknolojisi, üretim teknolojisi, söz konusu teknolojilere ilişkin Robotik tasarımlar, yazılımın süreçleri, ölçme ve haberleşme teknolojileri, eğitim ve danışmanlık alanlarında hizmet vermektedir.
Yeni nesil güç transformatörü tasarımıyla enerji verimliliğini sağlayacak ve karbon ayak izini azaltacak ürün geliştirme süreci devam etmektedir.

 

Web sitesi için tıklayın
Jelibot: 

Jelibot.com, firmaların dijitalleşme sürecinde yaşadıkları çağrı merkezi ve müşteri destek süreçlerindeki problemleri çözmek, bu süreçleri otomatize etmek, müşteri deneyimini uçtan uca analiz etmek ve maliyeti düşürebilmek amacıyla akıllı self servis çözümler sunan yapay zeka ve doğal dil işleme teknolojilerini içeren bir dijital asistandır.

 

Müşterilerine self-servis çözümler sunma amacıyla sosyal medya, web sitesi, mesajlaşma uygulamaları, e-posta vb. iletişim kanallarından yararlanan işletmeleri hedef alarak, sesli ve yazılı mesajları ve ürün yorumlarını duygu analizinden geçirip, kullanıcılara karşılarında insan varmışçasına doğal ifadelerle konuşarak etkileşim kurma olanağı tanımaktadır.

 

Web sitesi için tıklayın
Hotelasistan: 

Türkiye’de ilk ve tek olan girişim; Otel/Restaurant/ Cafe gibi işletmelerin satın alma ve diğer bölümlerin tedarik firmalarına, ürünlerine ve hizmetlerine daha hızlı ulaşabilmelerini sağlayan, sektöre özel web sitesi olarak hizmet vermektedir. Kurumsal üye kaydı ile tedarikçi firmaların kategorilerine göre ürün ve markaları alanı, akıllı arama ile firma ve ürün arama, firma referansları, firma/marka/ürün reklam ve tanıtım alanları, sektörel haberler, otel kartları gibi bir çok özelliği ile sürekli gelişimine devam etmektedir.

Web sitesi için tıklayın
Magnotek : 

2020 yılında kurulmuş olan Magnotek Mekanik Araştırma ve Numerik Otomasyon Teknolojileri,  endüstriyel imalat sektörü ve endüstriyel otomasyon sektörlerinde hizmet vermektedir.

2021 yılından itibaren ozon jeneratörleri, ozon temas sistemleri  konusunda yapmış olduğu Ar-Ge ve tasarım çalışmaları sonunda dezenfeksiyon ve sterilizasyon sistemleri konusunda faaliyet göstermeye başlamıştır.

Tasarımı yapılan ozon jeneratörleri Magnotek adına kayıtlı 1  adet patent 1 adet tasarım  belgesi ile tescil edilmiştir. Cihaz aynı zamanda Ce belgesine de sahiptir.

Ürün çeşitliliği, mühendislik çözümleri ve yüksek kalite standartları ile ülkemiz endüstrisine, ozon teknolojileri konusunda önemli katkılar sağlayacak olan Magnotek üretim konusunda gösterdiği özen ve hassasiyeti teknik servis hizmetleri konusunda da göstermektedir.

Web sitesi için tıklayın