DigyGlobal Yazılım ve Teknoloji: Otel, Restorant, Bar ve Spa işletmeleri için yazılım ve içeriği birlikte sunan çözümler sunmaktadır. Yazılımlarında kullanıcının ihtiyacı olan içeriği profesyonel olarak veri bankasında önceden hazırlayarak, kullanıcının ihtiyacı olan bilgiyi seçmesi ve kullanmaya başlamasını sağlamaktadır.
Web sitesi için tıklayın
TurkishWithNadi Yazılım&Bilişim: 

TurkishWithNadi yazılımı Türkçe öğretme metodlarını interaktif web tabanlı yazılımlar üzerinden bütün dünyaya ulaştırmak amacıyla kurulmuş yazılım, bilişim ve içerik şirketidir.

Web sitesi için tıklayın
Sunday Kits&Robotics: 

Sunday Kits & Robotics ekibi orta-uzun vadede yenilikçi robotik teknolojiler geliştirmekte, bu alanda Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markası olma hedefiyle ilerlemektedir. Özellikle uluslararası pazara hitap eden eğitici elektronik kitler ve sunmakta olduğu teknoloji tabanlı eğitimler başlıca çalışmaları arasındadır. Ayrıca “Elektrik Dağıtımı ve Savunma Sanayi”ne yönelik Ar-Ge projeleri gerçekleştirmekte, ulusal&uluslararası firmalara yeni ürün geliştirme ve mevcut ürünlerindeki elektronik altyapıların iyileştirilmesi ve yerlileştirilmesi konularında destek vermektedir.

Web sitesi için tıklayın
E-onayla com: 

Tercüme Tasdik Yazılımı olarak, resmi işlemlerde ihtiyaç duyulan tercüme evraklarının tasdiklenme sürecini daha hızlı ve blok-zincir altyapısıyla da daha güvenli hale getirmek için  yazılım sistemi geliştirmektedir.

Web sitesi için tıklayın